Laske prillidel tulla enda juurde!

Laske prillidel tulla enda juurde!

Usume, et enne ostmist on hädavajalik prille proovida, nii et näed nende välimust ja tunnetust. Seetõttu pakume kodus proovimise teenust, mis võimaldab sul valida mitu raami ja proovida neid mugavalt kodus ja täiesti tasuta. Alusta valimisega kohe!

Kuidas see töötab?

add to cart
1. LISA KODUS PROOVIMINE OSTUKORVI

Lisa kodus proovimise alla 4 paari raame või päikeseprille. Proovi 7 päeva ja vali, millised neist sulle kõige rohkem meeldivad. Maksa ainult tagatisraha 15% prilliraamide koguväärtusest. Selle saad pärast tagasi, kui oleme prilliraamid kätte saanud.

choose your favourite
2. VALI OMA LEMMIK

Valige endale meelepärasemad ja broneerige veebis. Tagastage kindlasti näidisraamid / päikeseprillid, kuna saadame teile uue paari. Olete juba teinud parima valiku. Teie uued prillid jõuavad kohale 10-12 tööpäeva jooksul!

return frames
3. RAAMIDE TAGASTAMINE

See on kõige lihtsam osa. Tagastage meile raamid originaalpakendis, mis sisaldab ka eelmakstud posti kleebist. See on nii lihtne ja tasuta! P.S. Ole kannatlik, sinu uued prillid on tegemisel

Vali oma lemnik

See ei ole ost! See 15% on tagatisraha raamide täishinnast ja teile tagastatakse see summa pärast raamide tagastamist.

Kaadri koguväärtus {{totalPreDiscount | currency}}
Proovitava tellimuse väärtus {{total | currency}}

Tasuta kohaletoimetamine

KKK

Kuidas kodus proovimine töötab?

Vali kuni 4 prilliraami ja lisa need oma kodus proovimise ostukorvi ning me toimetame need sulle kohale tasuta. Proovi neid kodus või võta kaasa kõikjale, kus tunned end mugavalt. Küsi teistelt tagasisidet. Prilliraame saad enda käes hoida kuni 7 päeva. Saada kõik raamid etteantud tagastussildi abil meie antud karbis tagasi. Seejärel telli oma lemmik ja me saadame sulle täiesti uue paari koos sinu jaoks kohandatud prilliklaasidega. Nii lihtne see ongi!

Kui palju see maksab?

See on täiesti TASUTA. Tellimise lõpus küsitakse raamide täishinnast ainult 15% deposiidiks. Kui kõik raamid on meile tagastatud, kantakse deposiit sinu pangakontole tagasi.

Kuidas toimub tagastus?

Muretsemiseks pole põhjust, meie poolt on eeltasutud mõlemad saatmised. Kui sul on raamid proovitud, pane need tagasi karpi ja kleebi kaasasolev aadressisilt. Sulle lähimas pakiautomaadis vali saatmine ja skaneeri kood ning aseta saadetis kappi.

Mulle meeldib üks raam kodus proovitavate seast, kuidas ma tellin prillid?

Meil on hea meel, et oled leidnud endale sobivad raamid! Protsess on täpselt sama - saada tagasi kõik tellitud raamid (ka sinu väljavalitud raamid) ja tee prilli tellimus meie kodulehel. Lihtne!

Raam, mis mulle kodus proovitavatest meeldib, on välja müüdud, mida teha?

Ära muretse võta ühendust meie tugitiimiga ning leiame koos lahenduse.

Mulle ei sobi ükski kodus proovitavatest raamidest.

Mõistame, kui raske võib olla ideaalse prilliraami leidmine. Saada oma tellimus meile tagasi ning vormista uus!

Jälgi meidFacebook
&
Instagram