Meie lugu

MILLEST KÕIK ALGUSE SAI?

Iga uue asja taga on mõni probleem. Meie oma oli lihtne – prillid on liiga kallid! Kogesime seda oma nahal iga kord, kui uusi prille vaja läks: pea võimatu oli leida head kvaliteeti mõistliku hinnaga. Nii kerkisid üsna loomulikult üles küsimused: miks see nii on ja kas saab ka teisiti?

Fakt on see, et pea pool kogu maailma elanikkonnast kannab prille. Tundsime, et peame tegutsema, ja nii sündiski Smart Vision. Traditsiooniline optikaäri ei ole olnud kuigi aldis tehnoloogiauuendustega kaasas käima ning muutusi on toimunud väga vähe. Teenusedisain on viimase kümne aasta jooksul püsinud üldjoontes muutumatuna ning enamik tarneahela lülidest toimib käsitööna. Lisaks sellele on traditsioonilise optikaäri pidamine üsna kallis, kuna suur osa toote hinnast tuleb kallitest poodidest, logistikast ja muust sellega seonduvast.

 

MIS SELLEST VÄLJA TULI?

Me käisime investoritele oma idee välja, töötasime hullu järjekindlusega selle nimel, et uut kontseptsiooni tõestada ja luua toode. Pärast kõiki neid unetuid öid saad sina Smart Visionist prillid poole soodsamalt, valida endale uued stiilsed raamid kas või kodust väljumata ning kõik selle koju kätte vaid mõne päevaga. Unusta pikad ooteajad ja kallid retseptiprillid! Smart Vision on uue ajastu optikaäri.

 

KUIDAS ME SEDA TEEME?

Aastal 2019 alustasime tööd oma omnikanali kontseptsiooni kallal, et ise nii-öelda maja sees teenuseid pakkudes müüki mugavamaks, kiiremaks ja soodsamaks muuta, ning aasta jooksul jõudsime lahenduseni. Jätsime välja vahendajad ja muud traditsioonilised kanalid ning kaasasime tehnoloogiat. Me toodame ise kvaliteetseid Euroopas sertifitseeritud prilliklaase, oleme rajanud veebipoode üle Euroopa ning järjest laieneb ka meie müügiesinduste võrk, et kohapeal silmi kontrollida ja raame proovida. Lisaks oleme toonud optikaärisse uudseid funktsioone, et prille saaks osta nutikamalt ja lihtsamalt kui kunagi varem.

Meie jaoks on esikohal klientidele suurepärase ostukogemuse pakkumine. Tasuta kodus proovimise teenus, mis aitab inimesel mugavalt ja stressivabalt kodust väljumata prilliraame proovida, on vaid algus. Lisaks saab meil prilliraame proovida virtuaalselt otse ekraanil – nii saab oma uut väljanägemist katsetada vaid paari hiireklikiga.

Sel ajal kui pandeemia raputas maailma, sisenesime meie uude teleoptomeetria ajastusse: võtsime kasutusele esimese pilvepõhise kaug-nägemiskontrolli teenuse, järgides kõrgeimaid silmanägemise kontrolli standardeid ja vähendades pandeemia leviku riske. Praegu teeme me ligikaudu 60% nägemiskontrollidest kaugtehnoloogia abil ehk optometrist ei pea asuma kliendiga samas ruumis ega esinduseski.

Nüüd tegutseme me juba 9 Euroopa riigis ja laieneme üha edasi.

 

Usume, et prillide ostmine võib olla lihtne, lõbus ja taskukohane kõigile!

 

 

Jälgi meidFacebook
&
Instagram