Lase meil end juhendada

Kuidas kodus proovimine töötab?

Vali kuni 4 prilliraami ja lisa need oma kodus proovimise ostukorvi ning me toimetame need sulle kohale tasuta. Proovi neid kodus või võta kaasa kõikjale, kus tunned end mugavalt. Küsi teistelt tagasisidet. Prilliraame saad enda käes hoida kuni 7 päeva. Saada kõik raamid etteantud tagastussildi abil meie antud karbis tagasi. Seejärel telli oma lemmik ja me saadame sulle täiesti uue paari koos sinu jaoks kohandatud prilliklaasidega. Nii lihtne see ongi!

Kui palju see maksab?

See on täiesti TASUTA. Tellimise lõpus küsitakse raamide täishinnast ainult 15% deposiidiks. Kui kõik raamid on meile tagastatud, kantakse deposiit sinu pangakontole tagasi.

Kuidas toimub tagastus?

Muretsemiseks pole põhjust, meie poolt on eeltasutud mõlemad saatmised. Kui sul on raamid proovitud, pane need tagasi karpi ja kleebi kaasasolev aadressisilt. Sulle lähimas pakiautomaadis vali saatmine ja skaneeri kood ning aseta saadetis kappi.

Mulle meeldib üks raam kodus proovitavate seast, kuidas ma tellin prillid?

Meil on hea meel, et oled leidnud endale sobivad raamid! Protsess on täpselt sama - saada tagasi kõik tellitud raamid (ka sinu väljavalitud raamid) ja tee prilli tellimus meie kodulehel. Lihtne!

Raam, mis mulle kodus proovitavatest meeldib, on välja müüdud, mida teha?

Ära muretse võta ühendust meie tugitiimiga ning leiame koos lahenduse.

Mulle ei sobi ükski kodus proovitavatest raamidest.

Mõistame, kui raske võib olla ideaalse prilliraami leidmine. Saada oma tellimus meile tagasi ning vormista uus!

Jälgi meidFacebook
&
Instagram